درباره ما

این مجموعه در سال ۱۳۸۵ و با توجه ویژه ی جناب سعد حجاریان موسس فقید محموعه مدارس سلام راه اندازی شد. مدیریت ارشد مجموعه بر عهده ی جناب آقای سید محمد میرنظامی و مدیر داخلی جناب آقای حسن صفرزاده هستند.

در طول سالهای فعالیت، این مجموعه رتبه های برتر کنکوری و مدال های رنگارنگ المپیادی زیادی را کسب نموده است که در آرشیو افتخارات مدرسه آمده است.

از عناوین برتر آن رتبه اول کنکور سراسری سال ۱۳۹۴ توسط علی کیانی و یا مدال طلای المپیاد فیزیک در سال ۱۳۹۳ توسط امیر بصیری و یا مدال طلای المپیاد نجوم در سال ۱۳۹۲ توسط داریوش شاهین راد و … می باشد.

این مجموعه علاوه بر کسب افتخارات آموزشی، در زمینه های فرهنگی و پژوهشی و ورزشی نیز حضوری فعال داشته و بارها موفق به کسب عناوین برتر فرهنگی در سطح منطقه ، استان و کشور و عناوین برتر پژوهشی معتبر در سطح کشور نظیر ایران اپن و سلام کاپ گردیده است.

این مجموعه در دو رشته ریاضی و تجربی و در پایه های دهم و یازدهم و دوازدهم مشغول به فعالیت است و ثبت نام آن مانند سایر مجموعه مدارس سلام تابع مقررات خاص (شرط معدل پایه نهم و نمره ریاضی، شرط انظباط بالای ۱۹ و قبولی در آزمون ورودی مجموعه ، مصاحبه و … ) می باشد.